Меню

Розклад

Адаптивний розклад занять

для дітей групи № 1 на 2020/2021 н.р.

Понеділок

  1. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)
  2. Ознайомлення із соціумом

Вівторок

  1. Здоров’я та фізичний розвиток
  2. Сенсорний розвиток

Середа

  1. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)
  2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
  3. Художньо-продуктивна діяльність (малювання) (II- пол.дня)

Четвер

  1. Здоров’я та фізичний розвиток
  2. Ознайомлення з природним довкіллям
  3. Сенсорний розвиток (сенсорний розвиток/конструктивна діяльність) (II- пол.дня)

П’ятниця

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
  2. Здоров’я та фізичний розвиток
  3. Художньо-продуктивна діяльність (ліплення/аплікація) (II- пол.дня)

Адаптивний розклад занять

для дітей групи № 2 на 2020/2021 н.р.

Понеділок

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
  2. Ознайомлення із соціумом
  3. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

Вівторок

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
  2. Здоров’я та фізичний розвиток
  3. Художньо-продуктивна діяльність (малювання) (II- пол.дня)

Середа

1 Ознайомлення з природним довкіллям

  1. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

Четвер

  1. Логіко-математичний розвиток
  2. Ознайомлення із соціумом
  3. Здоров’я та фізичний розвиток

П’ятниця

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
  2. Здоров’я та фізичний розвиток
  3. Художньо-продуктивна діяльність (ліплення/аплікація) (II- пол.дня)

Адаптивний розклад занять

для дітей групи № 3 на 2020/2021 н.р.

Понеділок

  1. Ознайомлення із соціумом
  2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
  3. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

Вівторок

  1. Логіко-математичний розвиток
  2. Художньо-продуктивна діяльність (малювання/аплікація )
  3. Здоров’я та фізичний розвиток

Середа

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
  2. Ознайомлення із соціумом
  3. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)
  4. Ознайомлення з природним довкіллям ( II- пол.дня)

Четвер

  1. Логіко-математичний розвиток
  2. Ознайомлення із соціумом
  3. Здоров’я та фізичний розвиток
  4. Художньо-продуктивна діяльність (малювання/аплікація (II- пол.дня)

П’ятниця

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
  2. Ознайомлення з природним довкіллям
  3. Здоров’я та фізичний розвиток (II- пол.дня)

Адаптивний розклад занять

для дітей групи № 4 на 2020/2021 н.р.

Понеділок

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
  2. Ознайомлення із соціумом
  3. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

Вівторок

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
  2. Здоров’я та фізичний розвиток
  3. Художньо-продуктивна діяльність (малювання) (II- пол.дня)

Середа

  1. Логіко-математичний розвиток
  2. Ознайомлення з природним довкіллям
  3. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

Четвер

  1. Ознайомлення із соціумом
  2. Здоров’я та фізичний розвиток

П’ятниця

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
  2. Здоров’я та фізичний розвиток
  3. Художньо-продуктивна діяльність (ліплення/аплікація) (II- пол.дня)

Адаптивний розклад занять

для дітей групи № 5 на 2020/2021 н.р.

Понеділок

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
  2. Ознайомлення із соціумом
  3. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

Вівторок

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
  2. Здоров’я та фізичний розвиток
  3. Художньо-продуктивна діяльність (малювання) (II- пол.дня)

Середа

  1. Логіко-математичний розвиток
  2. Ознайомлення з природним довкіллям
  3. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

Четвер

  1. Ознайомлення із соціумом
  2. Здоров’я та фізичний розвиток

П’ятниця

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
  2. Здоров’я та фізичний розвиток
  3. Художньо-продуктивна діяльність (ліплення/аплікація) (II- пол.дня)

Адаптивний розклад занять

для дітей групи № 6 на 2020/2021 н.р.

Понеділок

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
  2. Ознайомлення із соціумом
  3. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

Вівторок

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
  2. Здоров’я та фізичний розвиток
  3. Художньо-продуктивна діяльність (малювання) (II- пол.дня)

Середа

  1. Логіко-математичний розвиток
  2. Ознайомлення з природним довкіллям
  3. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

Четвер

  1. Ознайомлення із соціумом
  2. Здоров’я та фізичний розвиток

П’ятниця

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
  2. Здоров’я та фізичний розвиток
  3. Художньо-продуктивна діяльність (ліплення/аплікація) (II- пол.дня)

 

 

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial